GİRİŞ TARİHİ

ÇIKIŞ TARİHİ
ODA SAYISI
YETİŞKİN
ÇOCUK
Hemen Yer Ayırt

WESTPORT PUB < GERİ

KALAMIŞ’IN YENİ TRENDİ: WESTPORT PUB

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in bünyesinde hizmet veren WestPort Pub’ta misafirler; geniş bir yelpazeye sahip ödüllü içecekler ve özgün homemade kokteyller içebilir, dünya mutfağından lezzetli yemekler atıştırarak canlı spor yayınlarının keyfini çıkarabilir. Trend mekan WestPort, Gastro pub konsepti ile İngiliz pub kültürünü Kalamış ile buluşturuyor.

Özel Lezzetler

WestPort Pub’ın özenle hazırlanan menüsünde, misafirlere dünya mutfağından pek çok yemek seçeneği sunuluyor. Menünün en çok tercih edilenleri ise; krema, dört peynir sos, trüf yağı ile Mac&Cheese, tadanlara İngiliz pubında hissettiren Fish&Chips ve mekana özgü bir lezzet olan Westport Burger oluyor. Fish&Chips; tempura levrek ve patates kızartmasından oluşurken; bezelye ve avokado püresi, kapari ezmesi ve misket limon ile sunuluyor. Westport Burger’in içeriğinde ise dana kaburga tandır, parmesan, kuru domates, mantar püresi, edamame yer alırken, baharatlı patates kızartması ile servis ediliyor.

Geniş İçecek Yelpazesi

Organik, taze sebze ve meyvelerle yapılan homemade craft kokteyller WestPort Pub’ın favori içecekleri oluyor. Ayrıca zengin içecek menüsünde; Tayland, Japonya, Kanada, İskoçya, Hindistan, İrlanda’ya has ödüllü içecekler de yer alıyor. Seçenekler arasında yerel, butik ve seçkin içeceklerin bulunması mekanı tamamlayan önemli bir unsur olarak görülüyor. 

Tel: 0216 400 00 80

Fener Kalamış Caddesi No 38,34726  Kalamış, İstanbul, Türkiye

 

 

Web sitemizi kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. X