GİRİŞ TARİHİ

ÇIKIŞ TARİHİ
ODA SAYISI
YETİŞKİN
ÇOCUK
Hemen Yer Ayırt

TOPLANTI SALONLARI Teklif Alın

Marinaya Karşı Seçkin Toplantılar...

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, deniz manzaralı, gün ışığı gören toplantı salonları, kendine özel fuaye alanları ve çok amaçlı konferans salonlarıyla kurumsal toplantılarınız için ideal bir ortam sunuyor.

750 kişiye kadar misafir ağırlayan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, profesyonel ses ve yüksek teknoloji projeksiyon sistemleri ile hızlı internet çözümlerine sahip olan 16 adet toplantı salonuna sahiptir.

Kalamış balo salonu, 700 metre kareye sahip alanıyla otelin en büyük ve görkemli salonu olmaktadır. 

461 metre karelik olan Moda salonu ise dört bölüme ayrılabilme özelliğine sahiptir.

Profesyonel toplantı uzmanları, sizlere her konuda yardımcı olmak için hazır bulunmaktadırlar.

Küçük Gruplar

70, 66 ve 44 metre karelik toplantı odalarında sınıf düzeninde ortalama 30 kişiye kadar gruplara özenle hizmet verilir.

 Büyük Gruplar

700 metre karelik Kalamış balo salonunda; kokteyller için 850 kişi, yemekli toplantı için ise 450 kişiye kadar ağırlanabilinir. Moda balo salonunda, yemekli organizasyonlarınızda 385 kişi, kokteyller de ise 500 kişiye kadar davetler verebilirsiniz.

Tüm davetlerinizi, kutlamalarınızı ve diğer organizasyonlarınızı, mükemmel sonlandırmak için ekibimizle bağlantı kurabilirsiniz. 

Lütfen +90 (216) 400 00 00 telefon numarasından bizi arayın; mekanımızın eşsiz stili, güzelliği ve esnekliğininin ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğini konuşalım. Ayrıca bizlere info@wyndhamgrandkalamis.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Web sitemizi kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. X