GİRİŞ TARİHİ

ÇIKIŞ TARİHİ
ODA SAYISI
YETİŞKİN
ÇOCUK
Hemen Yer Ayırt

BASINDA BİZ

YEŞİL YILDIZLI OTELDEN VEGANLARA ÖZEL MENÜ

Eşsiz lezzetleriyle ve benzersiz sunumlarıyla herkesi kendisine hayran bırakan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in ödüllü şefi Mehmet Yalçınkaya’nın bir yaşam biçimi olan ve sayıları gittikçe artan veganlar için hazırladığı “vegan ve glutensiz” menüsünde çok özel tatlar beğeniye sunuluyor


WYNDHAM GRAND İSTANBUL KALAMIŞ MARİNA HOTEL İLE MASALLARDAKİ KADAR GÜZEL BİR DÜĞÜN

Anadolu Yakası’nın en gözde oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, hayatınızın en anlamlı ve özel gününü peri masalına dönüştürüyor… İstanbul Anadolu yakasının en prestijli oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Otel, düğün için 5 yıldızlı otel tercih edecek misafirlerine, en uygun fiyatlarla düğün organizasyonları sunuyor. 165 TL´den başlayan fiyatlarla hayalinizdeki düğünleri gerçeğe dönüştürüyor. 


KALAMIŞ KOYUNDA ÇEVRE DOSTU OTEL

Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, çevre bilinci ve çevreye duyarlılık çalışmalarının önem kazandığı bu dönemde uluslararası kabul gören kriterler doğrultusunda Yeşil Yıldız (Green Star) ünvanına layık görüldü. Sürdürülebilir turizm kapsamında, çevrenin korunması, çevre bilincinin geliştirilmesi, turistik tesislerin çevreye olan olumlu katkılarının teşvik edilmesi ve özendirilmesi amacıyla, Kültür ve Turizm Bakanlığınca başlatılan Turizmde Çevreye Duyarlılık Kampanyası’ na Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de dahil oldu.


WYNDHAM GRAND KALAMIŞ´TAN SEVGİ VE HUZUR DOLU ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ

Dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerini, ödüllü şef Mehmet Yalçınkaya’ nın yorumu ile buluşturan brunch kişi başı 110 TL. Anneler başta olmak üzere ailenin tüm üyeleri brunch’ın keyfini çıkartırken, minikler kendilerine özel hazırlanan, sağlıklı ve lezzetli yiyeceklerden  oluşan brunch alanında eğlenceli saatler geçirebilecekler. Brunch’a katılan çocuklarda cupcake workshopuna katılma şansına sahip olacaktır. 


JIGGER ROOF BAR’DAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Lüks ve konforun buluştuğu Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel içinde yer alan  Anadolu yakasının en eğlenceli ve en keyifli mekanı Jigger Roof Bar, 600 kişinin katıldığı “Yaza Merhaba” partisine ev sahipliği yaptı. Turizm sektörünün önde gelen temsilcilerinin, otel misafirlerinin, cemiyet, ve sanat camiasının ve basın mensuplarının katıldığı davette misafirler, özel hazırlanan kokteyller, ikramlar ve  renkli dans showlarıyla gece boyunca eğlencenin keyfini doyasıya çıkarttı.


Turizmgazetesi.com


Time Out - Temmuz 2015


Hürriyet - Ağustos 2015


Hürriyet - Temmuz 2015


MediKongre - Haziran 2015


Turizm Dünyası - Mayıs 2015


Turizm Dünyası - Temmuz 2015


Daily Sabah - Ağustos 2015


Bebek Haziran 2015


Beauty Turkey


Web sitemizi kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. X