GİRİŞ TARİHİ

ÇIKIŞ TARİHİ
ODA SAYISI
YETİŞKİN
ÇOCUK
Hemen Yer Ayırt

OUZO ROOF RESTAURANT < GERİ

Türk ve dünya mutfağını uyum içerisinde sunarak misafirlerine en kaliteli lezzetleri sunan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Executive Chef’i Uğur Alparslan, coğrafi işaretli ürünlerden oluşan ve Ege’nin iki yakasını birleştiren lezzetleri Ouzo Roof’ta yaratıcı sunumlarla misafirlerine sunuyor. Ouzo Roof, zengin balık çeşitleri ve mekana özgü; mevsim tazeliğini taşıyan imza mezeleri ile sizi keyfine doyulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Panaromik deniz manzası ve sıradışı lezzetlere sahip mutfağı ile Anadolu Yakası’nın en keyifli mekanı olan Ouzo Roof,  “Kalamış Live” konseptiyle Türk, Yunan ve Balkan müziklerinde usta sesleri bir araya getiren canlı performanslara ev sahipliği yapıyor.

Klasik müzikten Grek müziğe uzanan birçok tarzda ve dilde geniş bir repertuvara sahip Banu Karaca, her Cuma Ouzo Roof Restaurant’ta sahne alıyor.

Her Cumartesi Grek müzisyen YORGO’nun eşsiz performansına ev sahipliği yapıyor. Yunan, Türk ve Balkan gecelerini Kalamış’a taşıyan OUZO Roof Restaurant, İstanbul gece hayatına yepyeni bir soluk getiriyor.

A la carte ve gruplar için fix menü seçenekleri bulunmaktadır.

*A la carte yemek servisi, 15:00’den başlayarak gece 00:00´a kadar sürmektedir.

Rezervasyon: 0530 149 40 05 / 0216 400 00 30

 

Menü için tıklayınız: https://www.ouzorestaurant.com/ouzo-menu-2020.pdf

| | | www.ouzorestaurant.com
Web sitemizi kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. X