GİRİŞ TARİHİ

ÇIKIŞ TARİHİ
ODA SAYISI
YETİŞKİN
ÇOCUK
Hemen Yer Ayırt

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina, dünyanın en büyük otel şirketi Wyndham Hotels & Resorts parçası olarak faaliyet gösteren, Wyndham Hotels & Resorts tarafından verilen franchise ile Reisler Group tarafından açıldı. Marmara Denizi’nin muhteşem görüntüsü ile beş yıldızlı tesis, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Kalamış Marina’nın tam karşısında yer alıyor. Beş yıldızlı otelde 210 oda, bir kral dairesi, farklı kapasitelerde 16 toplantı salonu, 300 ve 600 kişilik iki balo salonu bulunuyor. 3.750 metrekare spa ve fitness merkezinde 14 terapi odası, biri terasta olmak üzere ikisi açık, biri kapalı toplamda üç yüzme havuzunun yer aldığı otelde sekiz adet restoran hizmet vermektedir.

Dünyanın en büyük otelcilik şirketlerinden biri olan ancak Türkiye’de ilk kez 2013 yılında Wyndham İstanbul Kalamış Marina ismiyle pazara açılan lüks segment otel zinciri Wyndham Hotels & Resorts, dünyaca ünlü markaları ile global bir aktör olarak ağırlama ürün ve hizmetlerini geniş bir yelpazede sunmaktadır. Tüm iştiraklerini Wyndham Hotels & Resorts çatısı altında 2006 yılı itibarıyla toplamıştır.

Wyndham Hotels & Resorts tüm markaları ile 80 ülke, 6 kıtada yaklaşık 9 bin otel ve 700.000 otel odası ile hizmet vermektedir. Grup 35.000 kişiye istihdam sağlamakta ve açılmayı bekleyen 1.200 otel ve 147 bin oda ile dünya çapında da büyümektedir.Avrupa kıtasında Almanya ve Türkiye, önem verdikleri ve yatırıma devam edecekleri iki destinasyon olarak ön plana çıkarken, Uzak Doğu da önümüzdeki dönem için öncelikli yatırım bölgesi olarak belirlenmiştir. 2013 yılı itibari ile yeni iştiraklerle birlikte Wyndham Hotels & Resorts Türkiye’nin en büyük sayıda oteline sahip zincir olmuştur. Türkiye’de 65 olan otel sayısının 2020’de 100’e çıkarılması hedeflenmektedir.

 

Web sitemizi kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. X