GİRİŞ TARİHİ

ÇIKIŞ TARİHİ
ODA SAYISI
YETİŞKİN
ÇOCUK
Hemen Yer Ayırt

BLUE HARMONY SPA Teklif Alın Arkadaşına Hediye Et |

Blue harmony spa ve shape club spor salonumuz 15 nisan 2024 tarihine kadar tadilat sebebiyle kapalıdır.

Blue Harmony Spa´da yaşayacağınız her bir an, gökyüzü ve suyun sunduğu yaşam enerjisi ve mavinin tazeleyici etkisiyle masallara yakışır bir deneyime dönüşecek.

Huzur ve yenilenme vahasında yeriniz hazır! Tüm misafir ve üyelerimizi, Blue Harmony Spa´nın kendine özgü içtenliği ile karşılayıp, dinginlik ve huzur dolu ortamında misafir etmeye özen gösteririz. Günlük yaşamın stresinden arınmanız ve yenilenmeniz için tercih edeceğiniz masaj ve bakım hizmetlerinde, konusunda uzman uzak doğulu ve Türk terapistlerimiz hizmet vermektedir.

Masajlar

Şekillendirici, zayıflatıcı & toparlayıcı, dinlendirici, geleneksel uzak doğu masajları, spor & antrenman sonrası masajlar, organik & aromaterapi masajları, çiftlere özel masajlar Blue Harmony Spa kalitesi ve uzmanlığıyla sunulmaktadır.

Çiftlere Özel Spa Süitleri

Hamam, sauna ve jakuzi ile özel dekore edilmiş spa süitlerinde, çiftlere özel bakım paketiyle konfor ve rahatlığın tadını çıkartabilirsiniz.

Spa & Wellness

Spor sonrası rahatlamak ve günün yorgunluğundan arınmak için hamam, sauna ve buhar odası bölümlerini kullanabilir; dilerseniz kese köpük gibi ekstra hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

  • Hamam
  • Sauna
  • Buhar Odası
  • Kapalı Havuz
  • Dinlenme AlanlarI

Kapalı Havuz: Çarşamba günleri 17:00 - 19:00 ve Cumartesi günleri 11:00 -13:00 saatleri arası 3 - 6 yaş grubu çocuklar, ebeveynleri veya eğitmenlerimiz eşliğinde silikon mayo giymek şartı ile havuzdan yararlanabilir.

Web sitemizi kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. X