GİRİŞ TARİHİ

ÇIKIŞ TARİHİ
ODA SAYISI
YETİŞKİN
ÇOCUK
Hemen Yer Ayırt

Kalamış’ta Huzur Dolu Bir Bayram

Wyndham Grand Kalamış, her bayram olduğu gibi bu yılki Kurban Bayramı’nda da özel fırsatlarıyla misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Bayram tatilini İstanbul’da geçirmek isteyenler, Wyndham Grand Kalamış’ın bayrama özel konaklama paketi ile kalabalıklardan uzak, huzurlu bir ortamda şehrin tadını çıkarabilir ve ailecek mutlu bir bayram geçirme fırsatına sahip olabilir.

Wyndham Grand Kalamış’tan Kurban Bayramı Kampanyası

Kurban Bayramı paketinde, Deluxe Odada tek veya çift kişi konaklama ve zengin açık büfe sabah kahvaltısı bulunuyor. “Bayram Paketi” kampanyasından yararlanan misafirler, otelin ödüllü Executive Chef’i Rafet İnce yönetimindeki Ouzo Roof Restaurant ve Jigger Roof Bar’ın Akdeniz ağırlıklı eşsiz lezzetlerini, Kalamış Marina manzarası eşliğinde %20 indirimli fiyatlarla deneyimleyebilecek. Misafirler, %20 indirim imkanını Blue Harmony Spa’da kullanabilecek. 09–14 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak bayram paketi, kahvaltı dahil 583 TL + KDV’den başlıyor.

Bayramda Wyndham Grand Kalamış’ta konaklayacak olan misafirlere ayrıca, Jigger Roof Bar’da her gün 17:00 – 19:00 saatleri arasında düzenlenecek Happy Hour’da Cookie tabağı ile 1 adet içecek ikram edilecek. Üstelik kampanyadan yararlanan misafirler odalarında tatlı tabağı ikramı ile karşılanacak ve otopark hizmetini de ücretsiz olarak alabilecek.

Rezervasyon ve detaylı bilgi: 0216 400 00 00 

 

 


Kampanya Hakkında Bilgi Alın