GİRİŞ TARİHİ

ÇIKIŞ TARİHİ
ODA SAYISI
YETİŞKİN
ÇOCUK
Hemen Yer Ayırt

KALAMIŞ’TA BAYRAM BAMBAŞKA

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, misafirlerine Ramazan Bayramı’na özel konaklama paketi sunuyor.  1-9 Haziran tarihleri arasında geçerli olan bayram paketi 329 Euro’dan başlıyor. Bu paket; konaklama, açık büfe kahvaltı, GYM, SPA ve hamam kullanımını kapsıyor. Bayram paketiyle konaklayan misafirler aynı zamanda masajlarda, Ouzo Roof Restaurant ve Jigger Roof Bar’da  yüzde 20 indirimden yararlanacaklar.

Wyndham Grand Kalamış, Ramazan Bayramı’na özel fırsatlarıyla şehrin merkezinde keyifli bir tatilin kapılarını aralıyor. 1 - 9 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak özel bayram paketinde muhteşem fırsatlar misafirleri bekliyor.

329 Euro’dan başlayan fiyatlarla

Wyndham Grand Kalamış Ramazan Bayramı paketinde, Deluxe Odada Tek kişi ya da Çift Kişi Konaklama ve 300’e yakın çeşitten oluşan zengin açık büfe sabah kahvaltısı dahil paket fiyatı üç gece için 329 Euro + KDV’den başlıyor.

Yüzde 20 indirim avantajı

 “Bayram Paketi” ile konaklayan misafirler, Kalamış Marina manzarasına sahip, birbirinden eşsiz lezzetlerinin sunulduğu Ouzo Roof Restaurant ve Jigger Roof Bar ile Shape Club ile Blue Harmony Spa’da yüzde 20 indirimden yararlanabilecekler.

 

Rezervasyon: 0216 400 00 00 


Kampanya Hakkında Bilgi Alın