GİRİŞ TARİHİ

ÇIKIŞ TARİHİ
ODA SAYISI
YETİŞKİN
ÇOCUK
Hemen Yer Ayırt

 

Wyndham Grand Kalamış, Executive Chef Rafet İnce ile birlikte yenilenen mutfağında Ramazan ayına özel hazırladığı Beykoz, Beylerbeyi, Salacak, Kadıköy ve Açık Büfe menü seçenekleri ile misafirlerine iftar şöleni yaşatacak. Menüdeki fresh tatlara fasıl ve sema gösterileri eşlik edecek. Wyndham Grand Kalamış, Remina Restaurant´ında açık büfesiyle ramazan kültürünün yaşatıldığı keyifli iftar sofralarına modern dokunuşlar getirecek. 5 yıldızlı otel farklı salonlarında sunduğu set menü seçenekleri ile kurumsal iftar yemeklerine ve grup organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. 

Bahar Esintili Ramazan Menüsü

Wyndham Grand Kalamış, bahar dönemine denk gelen Ramazan ayı için özel olarak taptaze bir menü konsepti geliştiriyor. Klasik iftariye tabakları yerine Mezopotamya ve Akdeniz’e ait iştah açıcı otlar, zeytinyağlılar, soğuk şerbetler ve dondurma sunumları ilave ederek, yaz ayında ferah bir iftar yapabilmenizi sağlayacak farklı lezzetler sunacak. Osmanlı dönemine ait şerbetlerden zahterli kuzu tandıra, saray usulü piliç çevirmeden 1523 yılından günümüze gelen bademli dana çeşidiyeye ve dönere kadar uzanan tatlarla da eski Ramazan ruhunu yaşatacak.

135 TL’den Başlayan Fiyatlar

Sevdikleriyle ramazan sofralarında buluşmak isteyenleri, Wyndham Grand Kalamış iftar programı; açık büfe 135 TL, fix menü ise 150 TL ile 160 TL arasında değişen fiyatları ile unutulmaz anılar için bekliyor. 

Rez: 0216 400 00 00

Açık Büfe İftar Menüsünü Görmek İçin Tıklayınız 


Kampanya Hakkında Bilgi Alın