GİRİŞ TARİHİ

ÇIKIŞ TARİHİ
ODA SAYISI
YETİŞKİN
ÇOCUK
Hemen Yer Ayırt

Kalamış´ta Bayram Keyfi

Lüks ve konforun buluştuğu Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli Wyndham Grand Kalamış, Kurban Bayramı’na özel fırsatlarıyla marinaya karşı huzurlu ve eğlenceli bir tatil vadediyor.  Kadıköy’ün huzurlu ve nezih semti Kalamış’ta bayram boyunca konaklayacak olan misafirleri keyifli bir tatil bekliyor.

325 TL´den başlayan fiyatlarla

Wyndham Grand Kalamış Kurban Bayramı paketinde, Deluxe Odada çift kişi konaklama ve 300’e yakın çeşitten oluşan zengin açık büfe sabah kahvaltısı bulunuyor.  17–26 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak bayram paketi, kahvaltı dahil 325 TL+ KDV’den başlıyor.

Kalamış Marina manzarasına karşı iki mekan seçeneği

“Bayram Paketi” odasına sahip misafirler, Ege’nin farklı hisler uyandıran atmosferini ve eşsiz lezzetlerinin sunulduğu Ouzo Roof Restaurant’ta, Kalamış Marina manzarasına hakim Jigger Roof Bar’da ve Blue Harmony Spa’da yüzde 15 indirimden yararlanabilecekler.  

Bayramda Wyndham Grand Kalamış’ta konaklayacak olan misafirlere ayrıca, Jigger Roof Bar’da 17:00 – 19:00 saatleri arasında düzenlenecek Happy Hour’da Cookie tabağı ile 1 adet yerli içki veya sıcak-soğuk içecek ikram edilecek.

Rez: 0216 400 00 00

 


Kampanya Hakkında Bilgi Alın
Levent Özdemir İletişim ve Reklam Hizmetleri